Jun

08

Jak dlouho bude trvat výměna čelního skla?

Doba trvání výměny čelního skla závisí na několika faktorech, včetně typu vozidla, dostupnosti náhradního skla a pracovních postupů servisního střediska. Existují však dvě možnosti, které by mohly přispět k rychlejší výměně skla: expresní výměna a mobilní servis. **Expresní výměna:** Náš servis Autosklo K+M nabízí expresní výměnu čelního skla, což znamená, že se pokusí dokončit práci co nejrychleji. Doba trvání expresní výměny se obvykle pohybuje mezi 2 a 4 hodinami. Tato možnost je vhodná, pokud nemáte přístup k náhradnímu vozidlu nebo pokud preferujete rychlé dokončení práce. **Mobilní servis:** Druhou možností je mobilní servis, kdy náš technik přijede k vám domů, do práce nebo na jiné místo a provede výměnu čelního skla přímo na místě. Doba trvání mobilní výměny se může lišit, ale obvykle se pohybuje kolem 1 až 2 hodin. Tato možnost je pohodlná, protože nemusíte vozidlo převážet do servisu. Je však důležité poznamenat, že časový rámec se může lišit v závislosti na konkrétní situaci, například na zaneprázdněnosti servisu, čekací době na náhradní díly nebo složitosti výměny pro konkrétní typ vozidla. ![autosklo_nakladni_auto_002_1.jpg](/uploads/autosklo_nakladni_auto_002_1_d74227c920.jpg)

Jun

09

Co všechno umíme nabídnout?

Autosklo České Budějovice a autosklo Pardubice jsou jedny z poboček naší prodejní sítě. Již od roku 1992 se zabýváme prodejem, montáží a všemi opravami autoskel. Autoskla, které opravujeme nebo montujeme, mohou patřit nejen osobním automobilům, ale také nákladním vozidlům, autobusům nebo stavebním strojům. Prioritou naší firmy je kvalita zboží a námi nabízených služeb. Ke své práci proto používáme ověřené, kvalitní a praxí odzkoušené nové náhradní díly. Našimi dodavateli autoskel jsou celosvětově uznávaní výrobci FUYAO, SAINT-GOBAIN SEKURIT, PILKINGTON a AGC. Pro dodání speciálního příslušenství k autosklům máme známého výrobce - společnost PMA TOOLS. Nemůžeme opomenut zmínku výrobce TEROSON, dodávající našim autosklům veškerou potřebnou chemii pro zasklívání. Profesionální přístup a kladný postoj našich zaměstnanců k práci, léta praxe a ověřených zkušeností vede nás všechny k plnění kvalitních služeb našim zákazníkům.

Jun

08

Došlo k poškození pojištěného autoskla?

• Informujte pojišťovnu: Prvním krokem je kontaktovat svou pojišťovnu a nahlásit poškození autoskla. Zjistěte, jaký postup pojišťovna vyžaduje a jaké informace budou potřeba (například popis poškození, datum a místo, kde k poškození došlo). • Zjistěte pojištění skla: Zkontrolujte svou pojistnou smlouvu, abyste zjistili, zda je sklo vozidla zahrnuto ve vašem pojištění. Některé pojišťovny nabízejí samostatné krytí autoskla, zatímco u jiných je to součástí komplexnějšího pojištění vozidla. • Dodržujte pokyny pojišťovny: Pojišťovna vám poskytne pokyny ohledně dalších kroků. Může požadovat, abyste navštívili určené autoservisní středisko nebo poskytli další informace a dokumenty. Dbejte na to, abyste se řídili pokyny pojišťovny, abyste mohli uplatnit nárok na náhradu nebo opravu skla. • Proveďte opravu nebo výměnu skla: Pojišťovna vám sdělí, zda můžete provést opravu nebo výměnu skla. V závislosti na rozsahu poškození a pokynech pojišťovny můžete mít možnost zvolit si autoservis, který se specializuje na opravy autoskel, nebo využít partnerské servisní středisko navrhované pojišťovnou. • Splatnost a náhrady: Zjistěte, jaká je politika týkající se náhrad a spoluúčasti. Některé pojišťovny mohou vyžadovat zaplacení určitého množství spoluúčasti před provedením opravy nebo výměny skla. Ujistěte se, že porozumíte podmínkám a postupu ohledně náhradních nákladů. Je důležité si uvědomit, že postup pro náhradu nebo opravu pojištěného autoskla se může lišit v závislosti na pojišťovně a vaší pojistné smlouvě. Nejlepší je kontaktovat přímo svou pojišťovnu a konzultovat s nimi konkrétní postup a podmínky. Pokud se ale o tohle všechno nechcete starat. Rádi to zařídíme za Vás!

Recent Posts

08 Jun 2023
Jak dlouho bude trvat výměna čelního skla?